Pirkšana

Lai iegādātos preci mūsu mājas lapā, vispirms pievienojiet to iepirkumu grozam un noklikšķiniet uz apmaksāt. Tālāk ir jāievada dati un jāapstiprina pasūtījums. Mēs sazināsimies, lai apstiprinātu preču un piegādes detaļu esamību. Tāpat varat veikt pasūtījumu, zvanot mums pa tālruni + 371 26815476.

Apmaksa

Apmaksa iespējama tikai pēc tam, kad ir apstiprināta preces esamība.

Mūsu mājas lapā Jūs varat samaksāt preci, izmantojot šādus maksāšanas veidus:

1. Maksājums skaidrā naudā

2. Maksājums ar bankas pārskaitījumu.

3. Apmaksa ar Paypal.

4. Kredītkartes maksājums(Mums ir veikalā).

Atlaižu kuponi

Mūsu mājas lapā ir iespējams izmantot atlaižu kuponus. Lai saņemtu kuponus ar atlaidi, parakstieties uz mūsu pasta sūtījumiem vai jaunumiem sociālajos tīklos. Kupona kodu var ievadīt lapā Korzīna vai, noformējot pirkumu.

 

Ja preces aprakstā ir norādīts Atbilstošais stāvoklis, tad ir iespējamas nelielas lietošanas pēdas. Veikals Vintaž nodarbojas ar antīku lietu pārdošanu ar savu vēsturi.

Ja jūs neatradāt interesējošus cilvēkus, jūs vienmēr varat atstāt savu vēlmi šeit.

Atgriešanas politika

Jūs varat atgūt no mums nopirktās mēbeles un interjera priekšmetus 14 dienu laikā. Mēbelēm jābūt tādā pašā stāvoklī kā iegādei, nav salauzta un nav sabojāta.
Ja esat nolēmis atgūt pirkumu, jūs apmaksājat atpakaļpiegādi. Pēc tam, kad mēs saņēmām preci atpakaļ, mēs to apskatīsim un atdosim jums naudu, ja tā atbilst sākotnējam stāvoklim. Ja mēs atradīsim bojājumus uz priekšmetiem, kuru nebija pirms pārdošanas, mēs noturēsim naudu restaurācijai.

Lai atgrieztu preci, vienkārši uzrakstiet mums vintaz.lv@gmail.com 14 dienu laikā no piegādes dienas. Aprakstiet kādu preci un atgriešanas iemeslu. Nopērciet priekšmetu apmēram tā, kā tas tika iepakots, jo kurjeri pieņem pārvadāšanai, tikai iepakotu preci.

Mēs piegādājam savas preces visā Latvijā. Piegāde pa ceļu Daugavpils-Rīga notiek 3 reizes nedēļā (Pirmdiena, Vida, Piektdiena). Citās Latvijas pilsētās piegāde tiek atrunāta atsevišķi. Piegādes izmaksas atšķiras no jūsu dzīvesvietas svara, izmēra un attāluma.
Ja piegādes laikā prece tika bojāta, mēs atgūsim pilnu vērtību.
Noteikti apskatiet preci, saņemot. Lielgabarīta lietu piegāde notiek līdz pircēja adresei. Tālāko transportēšanu nodrošina pircējs.