Pirkšana

Lai iegādātos preci mūsu mājas lapā, vispirms pievienojiet to iepirkumu grozam un noklikšķiniet uz apmaksāt. Tālāk ir jāievada dati un jāapstiprina pasūtījums. Mēs sazināsimies ar jums, lai apstiprinātu preču esamību un piegādes variantus. Tāpat varat veikt pasūtījumu, zvanot mums pa tālruni + 371 28836856.

Apmaksa

Apmaksa iespējama tikai pēc tam, kad ir apstiprināta preces esamība.

Mūsu mājas lapā Jūs varat apmaksāt pasūtījumu, izmantojot šādus maksāšanas veidus:

1. Maksājums ar bankas pārskaitījumu (pēs pasūtījuma saņemšanas mēs sagatavosim rēķinu un nosūtīsim to uz jūsu e-pastu).

2. Maksājums skaidrā naudā (iepriekš sarunājot, iespējams apmaksāt skaidrā piegādes brīdī kurjeram vai mūsu veikalā uz vietas).

3. Apmaksa ar Paypal.

4. Bankas kartes maksājums (iepriekš sarunājot, iespējams apmaksāt ar bankas karti piegādes brīdī kurjeram vai mūsu veikalā uz vietas).

Ja preces aprakstā ir norādīts Labs stāvoklis, tad vienalga ir iespējamas nelielas lietojuma pazīmes. Mūsu veikals nodarbojas ar antīku un vintage lietu pārdošanu.

Atgriešanas politika

No mums iegādātās mēbeles un interjera priekšmetus varat atgriezt 14 dienu laikā. Precēm jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā tās tika iegādātas, tās nedrīkst būt salauztas vai bojātas.
Ja nolemjat atgriezt pirkumu, atpakaļnosūtīšanu apmaksā pircējs. Pēc tam, kad būsim saņēmuši preci atpakaļ, mēs to pārbaudīsim un atmaksāsim naudu, ja tā būs sākotnējā stāvoklī. Ja mēs konstatēsim, ka precei ir bojājumi, kuru nebija pirms pārdošanas, mēs paturēsim summu, kas paredzēta atjaunošanai.

Lai atgrieztu preci, 14 dienu laikā pēc piegādes vienkārši rakstiet mums uz e-pastu housevintage.lv@gmail.com. Aprakstiet preci, kuru vēlaties atgriezt, un tās atgriešanas iemeslu. Iesaiņojiet preci aptuveni tā, kā tā tika iepakota, jo kurjers pārvadāšanai pieņem tikai iepakotas preces.

Mēs piegādājam savas preces visā Latvijā ar Eksprespasts, Omniva vai DPD starpniecību. Piegādes izmaksas atšķiras no jūsu dzīvesvietas, preces svara, izmēra. Pēc pasūtījuma noformēšanas mēs informēsim jūs par piegādes cenu vai arī jūs varat zvanīt mums +37128836856.

Ja prece ir bojāta piegādes laikā, mēs atmaksāsim pilnu cenu.
Saņemot preces, noteikti pārbaudiet iepkojumu uz bojājumu esamību! Lielgabarīta preces tiek piegādātas līdz pircēja adresei. Papildu transportēšanu / ienešanu nodrošina pircējs.